що шукаємо?
   
not logged in

Послуги

Пробний вебінар.  Ви самі формулюєте тему та готуєте змістовні матеріали  до вебінару. Наші фахівці допомагають вам все підготувати, та надають методичні рекомендації, щодо проведення вебінару. Ми також забезпечуюємо повний технічний супровід.

Тематичний блок вебінарів.  Може бути заявлений тематичний блок. Він може бути як постійно діючим так і фіксованого обсягу.  В рамках тематичного блоку одним, або декількома авторами проводяться відповідні вебінари з обраної тематики.

Навчальний вебінар.  Якщо в рамках вашого курсу виникає потреба у проведенні навчальних вебінарів, то Ви можете організувати свою віртуальну кімнату та проводити необхідні вебінари.

Консультаційні вебінари.  Органзація проведення консультацій для школярів і студентів у форматі вебінарів.

Білінг.  У разі проведення платних вебінарів  ми також забезпечуємо сервіс реєстаріціі та збору коштів від учасників.

Вебінар (від англійської «Webinar», скорочення від «Web-based seminar») - онлайн-семінар, який надає можливість ведучому (тренеру, консультанту, професіоналу, вчителю) передавати інформацію (досвід, знання, вміння, завдання), а учасникам отримувати інформацію і навчатися за допомогою віртуального класу, в якому є можливість чути і бачити один одного де б ви не знаходились.
Особливо важливі можливості: показувати учасникам презентації, малювати на віртуальній дошці, робити активним опитування. Для більшої інтерактивності учасники можуть задавати питання у віконці онлайн-чату. Запускається вебінар за допомогою web-додатка (посилання, яке прийде на e-mail).


Всі права захищено © 2010-2011 НМК «ІПО»