що шукаємо?
   
not logged in

Пробний доступ

Якщо ви плануєте прийняти участь у вебінарі як слухач, то бажано перед цим спробувати зайти у кімнату, налаштувати все своє обладнання та ознайомитись з інтерфейсом програмного середовища.

Якщо ви плануєте взяти участь у вебінарі як доповідач (тренер, викладач, тощо), то бажано перед цим спробувати зайти у кімнату, налаштувати все своє обладнання та ознаймитись з інтерфейсом програмного середовища та можливостями доповідача. Дуже рекомендуємо пройти технічний тренніг з нашими фахівцями.

Спробуйте увійти до системи вебінарів у демонстраційному режимі. Вебінар відкриється у новому вікні. Вам будуть надані права модератора.

Введіть Ваше ім'я:Вебінар (від англійської «Webinar», скорочення від «Web-based seminar») - онлайн-семінар, який надає можливість ведучому (модератору, тренеру, консультанту, професіоналу, вчителю) передавати інформацію (досвід, знання, вміння, завдання), а учасникам отримувати інформацію і навчатися за допомогою віртуального класу, в якому є можливість чути і бачити один одного де б ви не знаходились.
Особливо важливі можливості: показувати учасникам презентації, малювати на віртуальній дошці, робити активним опитування. Для більшої інтерактивності учасники можуть задавати питання у віконці онлайн-чату. Запускається вебінар за допомогою web-додатка (посилання, яке прийде на e-mail).


Всі права захищено © 2010-2011 НМК «ІПО»